2018. december 03. írta: ayo
Címkék: sorsolás
Karácsonyi sorsolás

A december szokásosan a sorsolás hónapja lesz! Minden szombat karácsonyi sorsolást tart a blog, amikor is minden alkalommal 15 nyertest fogok kisorsolni a jelentkezőkből.
A felajánlásokban továbbra is tök jók vagytok, nagyon köszi ezért mindenkinek, aki bármivel is hozzájárult ehhez az eseményhez, remélem jövőre is megtartjátok ezt a jó szokásotokat ;)
És ahogy az lenni szokott, a közel 200 nyeremény mellé ismét összedobtunk a tagokkal egy fődíjra valót, ami nem más, mint a Shadow of the Tomb Raider!

jateknaplo_sorsolas_karacsony_2018.jpg

Aki pedig még nem tudná, az évben gőzerővel beindult a játéknapló YouTube csatorna is, amiben többnyire a gyűjtői cuccaimat, játékokat és egyéb érdekességeket mutatok be a lehető legrészletesebben. A jó hír, hogy idén a Youtube-on is lesz egy sorsolás menő ajándékokkal, úgyhogy mindenképpen figyeljétek majd a következő videót ;)
Természetesen továbbra is jöhet a támogatás, szóval ha nem ismered vagy még nem vagy feliratkozva, akkor irány a csatorna:

FELIRATKOZÁS ► http://bit.ly/jateknaplo-yt

jateknaplo_extra_collage.jpg

Óriási köszönet nektek, hogy idén is a bloggal tartottatok, remélem jövőre is találkozunk!
Most pedig jöjjön a lényeg, a sorsolás!

A sorsolás


A sorsolás Facebookhoz kötött:

Lájkold a játéknaplót, ha még nem tetted, lájkold a sorsolást és kommenteld alá a játék címét (több is lehet), amit szeretnél megnyerni.

Minden szombat (december 8, 15, 22) 15 játékot fogok kisorsolni, 24-én pedig a Shadow of the Tomb Raider fődíjat. Az eredményhirdetés szombat esténként 19:00-kor lesz, a sorsolás a random.org segítségével történik.
A nyertesek listáját Facebookon, a Steam csoportban és a poszt végében fogom közölni. Ha látod a nevedet, akkor nincs más dolgod, csak írni egy privát üzenetet a Facebookon a blognak,én pedig dobom is a nyertes kulcsot a játékhoz.

A választható nyeremények:

Lethal League (2x)
Darksiders II: Deathinitive Edition
Snake Pass (2x)
Playing History 2 - Slave Trade
Atonement: Scourge of Time
AFTERGRINDER
Atonement: Scourge of Time
Final Exam
Battlepaths
Deity Quest
Dead Bits
Chains
Black The Fall
Realms of the Haunting
3 Stars of Destiny
Escape machines
Space Farmers 2-Pack Gift
Cursed Castilla (Maldita Castilla EX) (2x)
123 Slaughter Me Street
Hit Tank PRO
Locked-in syndrome
Last Day of June (2x)
Cult of the Wind
Hyper Fighters
Morphblade
The Sexy Brutale
Overgrowth (2x)
Overture
Cast of the Seven Godsends
Luminosity
STRIDER™
The fall of gods
STOORM - Yellow Edition
ZombieRun
Z.I.O.N.
The Corporate Machine
Power-Up
Avalance 2: Super Avalanche
Holy Potatoes! We're in Space?! (2x)
Galak-Z (2x)
Knight Squad
The Orb Chambers II
Cook, Serve, Delicious! 2!! (2x)
A Fistful of Gun
Flat Heroes
NEO AQUARIUM - The King of Crustaceans
Avalanche 2: Super Avalanche
GundeadliGne
Madness
Screencheat (2x)
Caster
Electronic Super Joy: Groove City
Out There Somewhere
Intergalactic Bubbles
Morphblade (2x)
Robotex
Woodle Tree Adventures (2x)
Camera Obscura
Slime-san
Neon Space ULTRA
JumpJet Rex
Sid Meier's Pirates!
Last_Answer
HUNTSMAN
Psychonauts (2x)
Anomaly: Warzone Earth
Holy Potatoes! A Weapon Shop?!
THOTH
Expand - Soundtrack Edition
Fire Arrow Plus
Dead Age
Renegade Ops Collection
Door Kickers
Mr. Shifty
A Game of Changes
This Book Is A Dungeon
Void Destroyer
Metrico+
Hyper color ball
Savage Lands (Early Access)
The Dream Machine: Chapter 1 & 2
Civilization V
Moon Hunters
Crazy Machines 3
Divekick
King of Dragon Pass
Uurnog Uurnlimited
Samudai
A grande bagunça espacial - The big space mess
Wurm Unlimited
RIVE: Wreck, Hack, Die, Retry!
Action Henk
DARK SOULS™ III
Anomaly 2
STANDBY
GoNNER
Adventures of Robinson Crusoe
Owlboy
Emily is Away Too
Minion Masters (4x)
Armored Gear
Atlantis: Pearls of the Deep
Citizens of Earth
Nongünz
Tumblestone
Scribblenauts Unlimited
HackyZack
Binary Domain
DarkEnd
The Norwood Suite
Laser League (2x)
Dead Bits
Green Ranch
HOUND
Neon Prism
Grey Phobia
Guardians of Victoria
Gun Metal
Sorcerer King: Rivals
Obulis
Space Trader: Merchant Marine
Starion Tactics
Tank Universal
Fallen Enchantress: Legendary Heroes
Gunnheim
Hektor + Official Soundtrack DLC
Schein
NeverEnd
NORMALITY
Numba Deluxe
Interplanetary: Enhanced Edition
Strider
STRAFE: Millennium Edition
Yooka-Laylee
Bubble Blowout
Lone Leader
The Surge

 

A játékot csak magadnak aktiválhatod, mivel a sorsolás célja, hogy olyanhoz kerüljön a játék, akit tényleg érdekel.

Sok szerencsét mindenkinek!

December 8.

Tibor Krajer - The Elder Scrolls® Online
Ugri Füles - Life is Strange Complete Season (Episodes 1-5)
Péter Méhes - Game of Thrones: A Telltale Games Series
Tóth Mihály - Umbrella Corps™/Biohazard Umbrella Corps
Péterffy Zoltán - Ticket to Ride
Tibor Lakatos - NBA 2K16
Csenge Franczia - Strider
Szabó Zoltán - Worms W.M.D
Nagy Saca - Subterrain
Molnár Dániel - System Shock: Enhanced Edition
Gábor Melegh - Riptide GP: Renegade
Ákos Körtvélyes - Pathologic Classic HD
Ádám István Takács - Dead Rising 2
Áron Varga - Bastion
Bajnóczi László - Grim Fandango Remastered

December 15.

Ádám Terebesi - Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition
Kápolnási Tamás - Marooners
Jancsovics László - Space Hulk Ascension
Papp Szabolcs - Combat Wings: Battle of Britain
Attila Szilágyi - Else Heart.Break()
Juhász Péter Nikopol - H1Z1
Angel Twosix - Nightmares from the Deep 3: Davy Jones
Attila Horváth - Kerbal Space Program
Károly Tanács - Enclave
Gergely Halász - Oxenfree
Derzsi Szabolcs - Life is Strange Complete Season
Tizedes Petronella - Battle Chef Brigade
Árpád Martin Takács - Existentia
Erika Magyari - Dead Age
Annamária Nagy-Franczel - Kane & Lynch Collection

December 22.

Brigitta Fózer - INK
Gulyás Gergő - The Flame in the Flood
Roland Bebők - Space Farmers
Péter Szabó - Wasteland 2: Director’s Cut - Classic Edition
Gergő Szabó - The Darkness II
Marosi István - Scribblenauts Unlimited
Mária Török - Final Exam
Benjamin Papp - Umbrella Corps™/Biohazard Umbrella Corps™
Tamás Ács-Jebektor - Company of Heroes
Márk László - Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year
Homonnai Róbert - Shadow Tactics: Blades of the Shogun
Rajmund Zelma - Teddy Floppy Ear - The Race
Dóri Lakatos - Sister’s Secrecy: Arcanum Bloodlines - Premium Edition
György Hódi - Layers of Fear: Masterpiece Edition
Tibor Csík - Castle Werewolf 3D

A fődíj nyertese: Horváthné Matus Loretta

A játékokat felajánlotta: master shooter (tiszteletbeli játéknapló főtámogatónk), reprobus, rosejbli, sityi, Khronos, Louro, aperager, Grabo, Motig, TheGamers Hungary FB csoport, lafaty, eyesis, Zimányi Gábor, Demerzel, Varga Nobert, evoka, Gonda Gábor, Buuster, CrimsonX, geri, budo82, KubanitoS, jamy79, genndy, Louro, FollowTheORI, Bús Rudolf, Geomow, Kiru Hoshino, Csanád és a játéknapló csapata